Współpraca

Zachęcamy do odwiedzenia naszej firmy i sprawdzenia naszych możliwości - na miejscu dostępne są wydruki próbne i katalogi. Udzielimy również wszystkich niezbędnych informacji i przeprowadzimy wycenę produktów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czas jest niezwykle cenny i zawsze jest go za mało, dlatego oferujemy również możliwość współpracy na odległość - bez konieczności przyjeżdżania do naszej firmy - mailowo / telefonicznie. W takim wypadku klient zobowiązany jest dostarczyć nam materiały do prób lub produkcji bezpośrednio do siedziby firmy, przesłać lub zamówić grafiki i przekazać wszystkie niezbędne informacje dotyczące nadruku. Przed produkcją zawsze wykonujemy próbę wydruku na materiale i przesyłamy ją klientowi do akceptacji - dopiero po zaakceptowaniu nadruku, rozpoczynamy realizację zamówienia. Gwarantujemy Państwu pełną poufność informacji we wszystkich aspektach współpracy (formy, grafiki, itd.)

Współpracujemy z producentami materiałów przeznaczonych specjalnie do sublimacji - więcej informacji udzielamy mailowo bądź telefonicznie.

Wycena - wykroje:

Przygotowując wycenę, kluczową informacją jest wymiar wykroju - długość x szerokość, bardziej szczegółową wycenę otrzymacie Państwo przesłyłając nam formy elektroniczne (.plt), lub dostarczając nam formy papierowe lub gotowe, wykrojone elementy.

Wycena - metraż (zadruk belki materiału):

Cena wydruku metrażowego uzależniona jest od szerokości belki oraz ilośći belek. Maksymalna szerokość belki nie powinna przekraczać 160 cm. Na pojedynczej belce można wydrukować więcej niż jeden wzór. Przykład: belkę o długości 40 m można zadrukować w np. cztery różne wzory - pierwszy 10m, drugi 15m, trzeci 7m, czwarty 8m (długości zadruku i ilość wzorów na belce podane tylko dla przykładu - wszystkie te wartości można zmieniać zgodnie z zapotrzebowaniem).

Grafika

Nasi graficy są w stanie stworzyć unikatowy wzór, specjalnie na zamówienie klienta. Oferujemy profesjonalną obsługę - proces projektowy przeprowadzamy od początku do końca. Znalazłeś coś, co Cię zainspirowało, a nie masz możliwości stworzenia wzoru samemu? Chętnie zaprojektujemy go zgodnie z Twoimi wskazówkami!

Oprogramowanie

Korzystamy z najpopularniejszych programów do grafiki wektorowej i rastrowej - pracujemy na pakietach Adobe oraz CorelDraw.
Rozszerzenia plików, w jakich można dostarczać nam swoje grafiki do druku:
.il .psd .jpg .cdr .png .tiff

Cena

Każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie. Cena zależy od parametrów wydruku i zamawianej ilości.

Aby otrzymać wycenę - skontaktuj się z nami.

W mailu napisz szacowaną ilość potrzebnych wydruków (sztuk lub metrów) oraz załącz obrazek poglądowy produktu.

Czas

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jesteśmy w stanie zaoferować krótki czas wykonania zlecenia.

Przy bardzo dużych ilościach terminy odbioru całości bądź partii gotowych produktów, ustalane są indywidualnie.