Czym się zajmujemy?

O firmie

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w technice druku sublimacyjnego. Staramy się kreować własne, nowoczesne rozwiązania, aby jeszcze bardziej ulepszyć naszą specjalizację.
W chwili obecnej posiadamy w pełni profesjonalny park maszynowy oraz inne niezbędne urządzenia, dzięki którym jesteśmy w stanie przeprowadzić proces produkcyjny od początku do końca. Wykonujemy nadruki zarówno na płachtach (max. 140cm x 90cm), gotowych wykrojach oraz na całej belce materiału (metraż).

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego działu projektowego - nasi graficy są do dyspozycji - tworzymy wzory według wytycznych klienta, dopasowujemy kolory, wykonujemy wydruki próbne. Zlecając nam zaprojektowanie wzoru, otrzymasz w pełni profesjonalnie przygotowaną grafikę, gotową do druku zgodnie z naszymi standardami.


Cyfrowy druk sublimacyjny

Sublimacja to obecnie najbardziej atrakcyjna metoda zadruku materiałów. Zapewnia swobodę projektowania i dobierania barw – można wydrukować dowolny projekt: grafikę, obraz, rysunek czy zdjęcie - bez ograniczeń kolorystycznych. Technika ta zapewnia trwałość produktu oraz najwyższej jakość i kolor wydruku.


Zastosowanie

Materiały zadrukowane cyfrowo, znajdują bardzo szerokie zastosowanie przy produkcji odzieży, obuwia i dodatków, tkanin i dzianin dekoracyjnych i wykończeniowych. Posiadają dużo większą odporność na blaknięcie i spieranie od materiałów drukowanych innymi technikami.


Ciekawostki

Sublimacja pozwala na uzyskanie dowolnego koloru w druku (z wyjątkiem barw metalicznych). Jako jedni z nielicznych opracowaliśmy technikę druku bardzo intensywnych, „świecących” kolorów, które dotychczas można było uzyskać tylko w farbiarniach. Druk sublimacyjny to jedna z najbardziej ekologicznych metod druku – produkcja nie powoduje zużycia i strat wody, nie są wykorzystywane żadne substancje toksyczne, a cały proces druku zachodzi tylko poprzez działanie wysokiej temperatury.

Grafika

Nasi graficy są w stanie stworzyć unikatowy wzór, specjalnie na zamówienie klienta. Oferujemy profesjonalną obsługę - proces projektowy przeprowadzamy od początku do końca. Znalazłeś coś, co Cię zainspirowało, a nie masz możliwości stworzenia wzoru samemu? Chętnie zaprojektujemy go zgodnie z Twoimi wskazówkami!

Oprogramowanie

Korzystamy z najpopularniejszych programów do grafiki wektorowej i rastrowej - pracujemy na pakietach Adobe oraz CorelDraw.
Rozszerzenia plików, w jakich można dostarczać nam swoje grafiki do druku:
.il .psd .jpg .cdr .png .tiff

Cena

Każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie. Cena zależy od parametrów wydruku i zamawianej ilości.

Aby otrzymać wycenę - skontaktuj się z nami.

W mailu napisz szacowaną ilość potrzebnych wydruków (sztuk lub metrów) oraz załącz obrazek poglądowy produktu.

Czas

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jesteśmy w stanie zaoferować krótki czas wykonania zlecenia.

Przy bardzo dużych ilościach terminy odbioru całości bądź partii gotowych produktów, ustalane są indywidualnie.