Dlaczego sublimacja?

Moda

Wydruki sublimacyjne stosuje się w przemyśle odzieżowym – bardzo często wykorzystywane są w kolekcjach sportowych. Nie mniej jednak nadają się dla każdego rodzaju odzieży – damskiej, męskiej, dziecięcej, o różnym przeznaczeniu – kolekcje codzienne, oficjalne itd. Metoda ta daje nieograniczone możliwości projektowe – obrazy, rysunki, zdjęcia i grafiki – to wszystko można umieścić na ubraniach, butach i dodatkach. Współpracujemy z licznymi projektantami odzieży i materiałów, którzy chwalą swobodę z jaką mogą realizować swoje koncepcje.

Informacje praktyczne:

Nadruki odzieżowe wykonujemy na wykrojach lub belkach dzianiny/tkaniny.

- Pojedynczy element wykroju nie powinien przekraczać wymiarów 140cm x 90cm.
- Maksymalna szerokość belki materiału do druku metrażowego 160cm.
Wystrój wnętrz

Z każdym sezonem coraz bardziej modne stają się spersonalizowane nadruki na elementach wystroju wnętrz. Dzięki metodzie sublimacji można stworzyć kolekcje materiałów dekoracyjnych dopasowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo materiały te będą trwałe i odporne na odbarwienia. Zasłony, poduszki, obrusy, bieżniki i obrazy na długo zachowają swój pierwotny wygląd.

Informacje praktyczne:

Nadruki elementów wystroju wnętrz wykonujemy na wykrojach lub belkach dzianiny/tkaniny. Na wykrojach doradzamy druk małych elementów (np. poszewki na poduszki z wzorem, który ma zostać umieszczony zawsze w tym samym miejscu na wykroju).

- Pojedynczy element wykroju nie powinien przekraczać wymiarów 140cm x 90cm.
- Maksymalna szerokość belki materiału do druku metrażowego 160cm.
Tkaniny obiciowe

Coraz popularniejsze staje się tapicerowanie elementów mebli niestandardowymi materiałami. Stosując nadruki cyfrowe, można stworzyć kolekcje materiałów wykończeniowych, zgodnych z potrzebami klientów.

Informacje praktyczne:

- Tkaniny obiciowe drukujemy na belkach.
- Maksymalna szerokość belki materiału do druku metrażowego 160cm.
Odzież sportowa i reklamowa

Zajmujemy się również nadrukami na odzieży sportowej (piłka nożna, siatkówka, futbol amerykański, kostiumy kąpielowe itp.) oraz reklamowej. Wykorzystujemy wzór przesłany przez klienta lub nasi graficy mogą stworzyć projekt od podstaw. W celu uzgodnienia szczegółów zachęcamy do kontaktu.
Bannery, flagi, parawany

Dzięki odpowiednim maszynom mamy możliwość drukowania powierzchni do 160cm szerokości. Doskonale sprawdza się to w druku parawanów, flag czy bannerów.

Grafika

Nasi graficy są w stanie stworzyć unikatowy wzór, specjalnie na zamówienie klienta. Oferujemy profesjonalną obsługę - proces projektowy przeprowadzamy od początku do końca. Znalazłeś coś, co Cię zainspirowało, a nie masz możliwości stworzenia wzoru samemu? Chętnie zaprojektujemy go zgodnie z Twoimi wskazówkami!

Każda grafika wyceniana jest indywidualnie - w zależności od stopnia pracochłonności zlecanego wzoru.

Chcesz otrzymać wycenę?

Napisz do nas! -> druk@druksublimacja.pl

Oprogramowanie

Korzystamy z najpopularniejszych programów do grafiki wektorowej i rastrowej - pracujemy na pakietach Adobe oraz CorelDraw.

Rozszerzenia plików, w jakich można dostarczać nam swoje grafiki do druku:

.il    .psd    .jpg    .cdr    .png    .tiff

Cena

Każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie. Cena zależy od parametrów wydruku i zamawianej ilości.

Aby otrzymać wycenę - skontaktuj się z nami.

W mailu napisz szacowaną ilość potrzebnych wydruków (sztuk lub metrów) oraz załącz obrazek poglądowy produktu.

Czas

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jesteśmy w stanie zaoferować krótki czas wykonania zlecenia.

Przy bardzo dużych ilościach terminy odbioru całości bądź partii gotowych produktów, ustalane są indywidualnie.